به آدرس ما در برنامه  WAZE وGOOGLEMAP با نام گروه پزشکان رز دسترسی خواهید داشت.

پرسش و پاسخ

نیاز به هیچ قرص یا مواد مکملی نیست اما رژیم و فعالیت بدنی طبق نظر پزشک معالج باید باشد.

قبل از انجام کار , باید پزشک معالج , بررسی های مربوطه را انجام داده و فرد مناسب برای درمان را راهنمایی کند. معمولا این درمان , بدون ضرر بوده و عوارض خاصی ندارد.

هزینه درمان متناسب با موضع، تعداد جلسات مورد نیاز و هدف نهایی شما متغیر است. غالبا پس از یک بار درمان کاهش مقدار قابل توجهی از چربی را شاهد هستید اما اگر مایل باشید تا چربی بیشتری را کاهش دهید می توانید به جلسات اضافه کنید.

وقتی شما دوره درمان کرایولیپولیز را طی می کنید چربی های موضع شما حذف می شوند. مادامی که شما وزن خود را توسط رژیم نرمال و نرمش حفظ می کنید نتایج پایدارند.

حتی اگر جراحی کنید و 200 کیلو چربی را خارج کنید اگر برنامه غذایی درستی نداشته باشید و بد خوری کنید دوباره چاق می شویدچه بسا دوستان و اقوام خود را دیدهاید که جراحی یا ساکشن می کنند و لی بعد ار چند ماه دوباره چاق می شوند.کنترل وزن مانند مسواک زدن است که هرروز و هر شب باید مسواک بزنید و مراقب دندانهایتان باشید.همیشه باید مرافب وزن خود باشید همانطور که نمیگویید دیشب مسواک زده ام امروز نمیزنم همیشه باید وزن خود را کنترل کنید.

بستگی به وسعت منطقه معمولا درمان حدود 1 الی 2 ساعت به طول می انجامد.

این روش کاملا غیر تهاجمی است بنابراین به راحتی بعد از استفاده از دستگاه می توانید فورا به سراغ کارهای روزمره خود بروید. بعضی افراد پس از درمان قرمزی، کبودی سطحی، حس خارش و یا سوزش، بی حسی و کرختی را در موضع احساس می کنند که این موارد به سرعت رفع می شوند در اکثر موارد بیماران بعد از جلسه درمان به کار خود می پردازند.

نتایج درمان در ترکیب با سایر متد درمانی , بسیار ملموس خواهد بود به طوریکه با رعایت نکات اشاره شده پزشک معالج معمولا در طول یک دوره سه ماهه 12-10 کیلوگرم کاهش وزن موثر به دست خواهد آمد.

در دقایق اول کار با دستگاه شما فشار و سرمای شدیدی را حس می کنید. این حس به مرور زمان کمرنگ تر می شود. بسیاری از مردم حین درمان به مطالعه می پردازند، با لپ تاپ کار می کنند و یا حتی چرت می زنند!

بعد از گذشت 3 هفته , نتایج اولیه به چشم می آید و بعد از سه ماه نتایج کامل , معمولی خواهد بود. اما بدن شما کماکان به پروسه دفع چربی را تا 6-4 ماه بعد از درمان ادامه می دهد.

نظرات بسته شده اند